Gençlik Rüzgârı

genclik_r_zgar_

 

Olay şöyle oldu:

Malum Mustafa Yıldız ve Abdurrahman Mıhçıoğlu sevdiğimiz arkadaşlarımızdır. Ara ara buluşur ve dertleşiriz Yokuş Çayevinde. Abdurrahman’la fikri olarak sürekli çatışsak dahi mânâ birliğimiz vardır. Abdurrahman, hayata Birlik hâkimdir bu arada.

Geçen gün Abdurrahman’la konuşuyorduk ve özel bir radyoda yaptıkları gençlik programından konu açıldı. Madem program gençlere yönelik, programı da siz yapıyorsunuz, sitede tanıtalım dedik. Arkadaşlarımızın emekleri ve programları bizim için son derece önemlidir, değil mi Abdurrahman!

 

Bu bir tanıtım metnidir:

Programın ismi: Gençlik Rüzgârı

Programın içeriği: Günümüz gençliğinin ilgi alanları, ortak paydaları, sohbetleri! Gençlerin ufkunu aydınlatacak konular…

Gençlik Rüzgârı her Çarşamba günü saat 18:00’de,  tekrarı her Pazar günü saat: 14.00’de Semerkand Radyo’da…

Tanıtım bitmiştir.

 

Bu tanıtımı tamamen arkadaşlığımızın gereği olarak yaptık. Yoksa bu bir hatır olayı değildir. Yani biz şimdi tanıtımı yaptık diye Mustafa ve Abdurrahman da programında Edebifikir’in tanıtımını yapmak zorunda değiller. Arkadaşlığımıza sadece sevgi hâkim. Değil mi sevgili arkadaşım!

 

DİĞER YAZILAR

2 Yorum

  • yunus fuat , 17/12/2015

    iğneli anlatım :)

  • Ahmet Sözbilir , 17/04/2013

    Programı ısrarla ve heyecanla herkese tavsiye ederiz. Meselelere çok ilginç yaklaşılıyor ve farklı bakış açıları oluşturuluyor. İki arkadaşımızı da kutluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir