Bim Kitap İşine El Atsın

Kitap fiyatları belimizi büktü. Kitap alamıyor ve zorunlu olarak korsana başvuruyoruz. Ama korsanda da her aradığımız kitabı bulamıyoruz. Hatta aradığımız kitapların çoğunu bulamıyoruz. Ayrıca best seller kitap okumayı da reddediyoruz. Düşündük taşındık ve bu işin üstesinden gelse gelse BİM gelir dedik.

Büyük firmaların ürünlerini kendi adına ürettirip, tüketicilere ucuz fiyatla sunan BİM, artık kitap işine de girmeli. Can, YKY, İmge, Timaş, İnsan, İnkılap, Kırmızı Kedi, İz, Dergâh, Alfa, Everest, Paradigma, İletişim, Litera, Metis, Lotus, Doğan, Kapı, Boyut Yayın gibi kitapevlerinin kitaplarını artık BİM logosu ile tüm BİM mağazalarında görmek istiyoruz. En ucuz su satılan yerin BİM olduğunu biliyor ve artık BİM mağazalarında yukarıda saydığımız ve sayamadığımız yayınevlerinin kitaplarını ucuz olarak almak istiyoruz.

Edebifikir olarak BİM’den isteğimiz budur. Kültür de yenen bir şeydir ve bu bağlamda BİM mağazalarında da olmalıdır.

BİM Kitap Yayın ve Dağıtım

Bu güne kadar kendini tam bir öğrenci dostu olduğunu gösteren ve bir öğrenci evinde en çok ne bulunur sorusunun cevabını poşetleri üzerindeki amblemiyle Bim poşetleri olduğunu kanıtlayan BİM için yeni bir alan olarak öneri sunuyoruz. BİM kitap yayın ve dağıtım olarak bünyesine kitapları da katarak haftanın indirimi ile satışa sunmalıdır. Özellikle büyük ve kodaman yayın evlerinin ateş pahasına sattığı kitaplara yönelerek büyük bir hizmet verecek ve böylece sabah 6’da kapısında dikilecek yığınla öğrenci tayfasının ilgisine mazhar olacaktır.

Buradan yetkililere sesleniyoruz. Sayın çok yetkili; sizi seviyor ve önemsiyoruz. BİM markalı tüm ürünlere karşı aşırı sempatimiz var. Çıkardığınız ürünleri dolaplarımızda, raflarımızda büyük bir önemle sıralıyor ve kullanıyoruz. Lütfen bu kitap işine de el atarak bizi kodaman yayınevlerinin tasallutundan kurtarın.

Uyarı: Eğer Bim’den olumlu sonuç alamazsak konuyu ister istemez Çinlilere açacağız ona göre.

DİĞER YAZILAR

1 Yorum

  • yunus , 11/09/2014

    Bim, ” file” adinda yeni bir marketler zinciri kuracakmis. Bir mail atsaniz belki hakkaten kitap isine de girerler, cok iyi olur cidden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir