Edebifikir Yazı Atölyesi

Gittikçe yaygınlık kazanan ve bir sektör haline gelen yazarlık kurslarına bir yenisi daha ekleniyor. Bu kurslarla; insanlar yazmanın çeşitli badirelerinden, vadilerinden geçerek yazım sürecine dâhil olup yeni eserler üretmenin keyfine vararak, ortalıkta yazar/şair/edip/münzevi kişilik/mütercim/müteşabih/imam/rahip olarak dolaşmaya başladı.

Edebifikir olarak bizim neyimiz eksik diyerek alanında uzman kadromuzla bir yazı atölyesi açmaya karar verdik. Siz de eğer yazım hayatına atılmak istiyorsanız başka yere gitmeyin. Size sunduğumuz bu fırsatla üniversiteyi de kazanabilirsiniz. Üniversite ne alaka demeyin, yazım hayatı bir üniversite gibidir. Bize katılın farkı göreceksiniz.

Kartallar yükseklerde uçar.

Kurslarımız ve Bölümlerimiz:

Yazı ve Sanat Atölyesi: Bilal Can

Siz de 10 dakikada 5 sayfa yazı yazmak istemez misiniz? O zaman bu kursu kaçırmayın. Bilal Can size işin püf noktalarını öğreterek nasıl iyi yazı yazılırı gösterecek.

Şiir Atölyesi: Ömer Ertürk

Siz de bir günde sayısız şiire imza atabilirsiniz. Dokunduğunuz toprak bile şiir olacaktır. O zaman bu kursu kaçırmayın. Sizin de sayfalar dolusu şiirleriniz olsun. Sevdiklerinizi bu şiirlerinizle sevindirin.

Filozof ve Ârif: Sulhi Ceylan

Ârif mi olmak istiyorsunuz? Filozofların düşüncelerine derinden mi bakmak istiyorsunuz? Konuşmalarınızla insanları etkilemek mi istiyorsunuz? Münzevi/ entelektüel mi olmak istiyorsunuz? Bu kurs tam size göre. Sulhi Ceylan yönetimindeki Filozof ve Ârif kursunda hepsini öğreneceksiniz.

Düşünce ve Devinim Okulu ve İntihar Teknikleri: Mustafa Çolak

Hayatı sorgulamak ve onu anlamlandırmak mı istiyorsunuz? O zaman sizi tinsel bir çağrıya davet ediyoruz. Ruhunuz hafifleyecek, düşüncelerinizle en büyük paradoksları bile çözeceksiniz. Şaşırtıcı bir biçimde acayip sözler söyleyeceksiniz. Sakın kaçırmayın.

Güzellik ve Moda: Hande Hanım

Siz de burnundan kıl aldırmayanlardan mısınız? Biraz burnunuzu sürtmemizi istemez misiniz? Çok mu havalısınız? Manken gibi bakmak mı istiyorsunuz? Yürüyüşünüzle insanları etkilemek,  bakışınızla insanları kendinize hayran mı bırakmak istiyorsunuz. Bu kurs tam size göre.

Yedi Uyurlar: Aydoğan K

Bunca kursa katıldınız. Uykunuz kaçacaktır. Uykusuz gecelerle haldaş/sırdaş/arkadaş olacaksınız. Buna da bir çözüm bularak, hizmette sınır tanımıyoruz. Bunca şey yaptıktan ve zihninizi doldurduktan sonra rahat ve derin bir uykuyu hak ediyorsunuz. Uyumanın püf noktaları, bir insan nasıl 24 saat kesintisiz uyuyabilirin cevabı Aydoğan K ile Yedi uyurlar kursunda, sakın kaçırmayın.

Tüm bu kurslar tek tek satıldığı gibi paket olarak da sunulmaktadır. Paket alımlarında %25 tenzilat yapılır.

 

Tek kursların tek kişi için aylık ücreti : 299.54  (bozuk 1 krş’larımız vardır)

Toplam kurslar(paket fiyatı) ücreti : 1599. 24 ( “ “ “)

Kurs sonunda katılımcılara Edebifikir İhtiyar Heyeti tarafından imzalanmış sertifikalar verilecektir.

Başvurular için;

Nüfus cüzdan fotokopisinin sadece ön tarafı

45 derece yandan çekilmiş vesikalık fotoğraf

1 paket a4 kâğıdı

1 paket çay

1 paket şeker

1 kilo ayçiçek yağı (toplu olarak ramazan paketi de olabilir)

Müracaatlarınız için bilalcan7250@gmail.com

Farkı Göreceksiniz. Sakın Kaçırmayın…

Resim: Jonathan Burton

DİĞER YAZILAR

1 Yorum

  • Imkansizligidabilirim , 14/10/2019

    Bu hafta sonu bir tanesine katildim. Gercekten merak ettim acaba neler ogretecekler ve bize ne katacak.
    Sonuc: yazarin kendi parkuru, israrlar yayinevlerine yazilarinizi gonderim, dergilerde yazmaya baslayin, kitap okuyun ve bir adet whatsapp grubu!
    Sektorde yeterince yazar var deyip mekani onlara birakmak en guzeli. Bence biraz bilgi ve ilim birikiminin yaninda bu is Allah vergisi yoksa haftasonu gordugum gibi yazilan sacma sacma metinler herkes birbirini pispisliyor vs vs neyse…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir